• Wpisów: 277
  • Średnio co: 11 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 18:11
  • Licznik odwiedzin: 110 776 / 3106 dni
 
diyandsh
 
Szybko zwięźle i na temat :)  Większość z nas ma słodziaka w domu, który jest naszym najlepszym przyjacielem - czyli PSA :) Jeśli ktoś z Was boryka się z jakimkolwiek problemem wychowawczym ( pies szczeka; gryzie nasze rzeczy; nie lubi innych psów; boi się wielu rzeczy; przeraża go strzał petard; nie można go zostawić samego w domu; macie szczeniaka i chcecie go dobrze poprowadzić; w domu pojawi się dziecko itd. )
t o POLECAM z całego serca - www.facebook.com/darlingdogs.wroclaw. Mam 4 russelle i niestety przez jednego w stadzie zrobił się problem, który zwalczamy dzięki DarlingDogs :), dzięki temu możemy spokojnie jechać do Francji i tam dalej układać moje szogunki tak by każdy z nas był szczęśliwy i by wspólnie nam się świetnie żyło :). Nie bójcie się poprosić o pomoc i przyznać do błędu, że zrobiliście coś nie tak :). Jesteśmy ludźmi mamy prawo do błędów, do niewiedzy :) ale mając PSA, musimy być odpowiedzialni za niego.

POLUBCIE stronę !!!!! - nawet jak nie macie psiaka, Wasi znajomi na pewno mają ;) Jeśli tylko będzie trzeba dzwońcie i umawiajcie się na spotkanie :)
!!! WARTO !!!!

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego